İş İletişimi için

Video Konferans

Mükemmel İş Yapılandırmanızı Oluşturun

Dünya Sertifikalı Kalite

Dünya Sertifikalı Kalite

AVer, her zaman birinci sınıf ses ve video kalitesi ve popüler video konferans yazılımıyla uyumluluk sağlamayı vaat ediyor. AVer'in USB Konferans sistemleri çoğu bulut ve web tabanlı video iletişim yazılımıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Microsoft Teams, Skype Kurumsal, Zoom, Barco ve Google Meet™ sertifikaları da AVer konferans kameralarının her türlü toplantı alanı için mükemmel olduğunun kanıtıdır.

Google Meet, AVer ve Google'ı kullanmak, iletişiminizi büyük ölçüde geliştirmek için işletim sürecini ve akıllı yapay zeka işlevlerini basitleştirir.

AVer USB Konferans kameralarının çoğu Teams sertifikalıdır ve hepsi Microsoft'un uzaktan işbirliği platformuyla tamamen uyumludur. Bu uyumluluk, yalnızca tek tıklamayla uzak konferanslar başlatmanıza olanak tanır.

AVer video konferans cihazları Zoom ile eşleşerek seyahat masraflarınızı etkili bir şekilde azaltır, müşterilerinizin size yakın olmasına ve her an sanal toplantı başlatmasına olanak tanır.

AVer ve CyberLink konferansları yakından entegredir. Birkaç basit adımla, yüzlerce kişinin aynı anda katılacağı 12 adede kadar video karesi yayınlayabilir ve büyük ölçekli toplantıların çevrimiçi olarak yapılmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Geniş uyumluluğa önem verilerek tasarlanan AVer USB video cihazları size her türlü yazılımı kullanma esnekliği sağlar. RingCentral sertifikası, AVer'in sezgisel görsel-işitsel çözümlerinin, RingCentral yazılımıyla eşleştirildiğinde yüksek üretkenlik ve yüksek kaliteli işbirliği deneyimleri sunmasını sağlar.

Yüz Yüze Görüşme Kadar Pürüzsüz ve Doğal

Yüz Yüze Görüşme Kadar Pürüzsüz ve Doğal

Video ve ses teknolojisini başka bir seviyeye yükselterek video konferansları doğal ve sorunsuz bir şekilde yüz yüze toplantılara dönüştürüyoruz.

Piyasada Yenilikçi Ruh Lideri

AVer profesyonel video konferans çözümleri birçok uluslararası ödül kazandı. Kurumsal üretkenliği ve iş rekabet avantajını artırmaya yardımcı olabilecek yenilikçi video konferans aygıtlarına kendini adamıştır.

Büyük ve U Şekilli Toplantı Odası

Büyük ve U Şekilli Toplantı Odası

Şirketin yıllık toplantıları ve diğer büyük konferanslar, yüksek kaliteli ses ve video gerektirir. Ancak basit kurulum ve kullanımın keyfini çıkarırken herkesin net bir şekilde görülüp duyulduğunu nasıl garanti edebilirsiniz? 15+ kişi kapasiteli toplantı salonlarına yönelik kullanımı kolay profesyonel görsel-işitsel çözümleri keşfetmek için burayı tıklayın.

Orta Toplantı Odası

Orta Toplantı Odası

Müşterilerle video brifing teklifleri yürütmek için profesyonel bir ofise mi ihtiyacınız var? Dış gürültülerden rahatsız olmayan, iç toplantıların sorunsuz bir şekilde yürütüldüğü bir ofis inşa etmek hiç de zor değil! İstediğiniz tüm işlevleri sağlıyoruz, örneğin: AI akıllı odaklama, konuşmacının sesini akıllı algılama vb. Orta ölçekli toplantı odaları için en iyi cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya hızla girin.

Toplantı ve Küçük Toplantı Odası

Toplantı ve Küçük Toplantı Odası

Ekip beyin fırtınası ve daha fazla aktivite için en etkili Toplantı Odasını mı inşa edeceksiniz? Sınırlı çalışma alanınız tekliflere veya resmi toplantıya uygun mu? Toplu ve 4-6 kişilik küçük toplantı odası önerileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya girin.

Size Özel Toplantı Odası Çözümü

Size Özel Toplantı Odası Çözümü

Ürün Broşürünü İndirin
Kolay Kurulum ve Dünyaya Hızla Bağlanma

Kolay Kurulum ve Dünyaya Hızla Bağlanma

Basit ve kullanışlı kurulum, takılması kolay tasarım ve sezgisel işletim arayüzü, toplantınızın yalnızca birkaç tıklamayla birkaç dakika içinde dünyanın herhangi bir yeri ile kolayca senkronize edilmesini sağlar.

Kapsamlı Yerel Servis ve Endüstri Garanti Süresinin Ötesinde

Kapsamlı Yerel Servis ve Endüstri Garanti Süresinin Ötesinde

AVer teknik uzmanları profesyonel, anlık ve yerelleştirme hizmetleri sunmaktadır. Endüstri standardının ötesinde 3 garanti programı da sunuyoruz. AVer'ın öne çıkan ürünleri ve kapsamlı hizmetleri, işletmenize en verimli video deneyimini getirebilir.